Wyposażenie

Wyposażenie

Zapewniamy wysoką jakość nagłośnienia i oświetlenia – stosujemy sprzęt uznanych marek.

  • Nagłośnienie

Dysponujemy nagłośnieniem aktywnym FBT z procesorami DSP, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku w różnych warunkach akustycznych (pole bliskie, pole dalekie, sala, plener, dyskoteka, wokal itp.). Zapewniamy odpowiedni zapas mocy do małych oraz średnich imprez w pomieszczeniach oraz w plenerze.

Stosujemy mikrofony Shure, AKG, AudioTechnica oraz Sennheiser – w zależności od wymagań i potrzeb. Dysponujemy mikrofonami wokalnymi i instrumentalnymi, do nagrań stosujemy mikrofony elektretowe i pojemnościowe.

Dysponujemy 10, 16 oraz 24 kanałowymi mikserami analogowymi firm Allen&Heath oraz Yamaha, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku do nagłośnienia oraz nagrań na żywo tzw. „setek”.

  • Nagrania

Nagrań dokonujemy w zależności od wymagań i potrzeb – rejestracje koncertu „na żywo”, rejestracje wielokanałowe, nagrania solistów, zespołów. Wykorzystujemy systemy komputerowe oraz cyfrowe rejestratory, nagranie bez obróbki („setka”) jest dostępne od razu po zakończeniu imprezy. Na życzenie dokonujemy obróbki, miksu i masteringu.

  • Oświetlenie i efekty sceniczne

Dysponujemy nowoczesnym oświetleniem w technologii LED, pokazy laserowe realizujemy z wykorzystaniem lasera RGB oraz dwóch laserów pomocniczych. Stale zwiększamy możliwości oświetleniowe.